שרונה אריאל

חזור

עובדת סוציאלית ובעלת תואר שני נוסף בחינוך. בעלת עסק עצמאי תיאטרון “החברים של יעל”.

לאחר 12 שנה בתחום העסקי התגעגעתי לעבודה בשטח עם ילדים, ביקשתי משותפתי בעסק למלא את מקומי וחיפשתי עבודה עם נשמה.

כמתנדבת בעבר בעמותת “חיים ” זכרתי את הסיפוק הרב שחשתי בהתנדבות בבית החולים, ניסיתי את מזלי ובררתי אם מחפשים עובדים ואכן בדיוק באותו הזמן התפנתה משרה.

העבודה במחלקה הינה עוצמתית ומעלה קשת רחבה של רגשות. סיפוק עצום לצד כאב, שמחה לצד עצב. החיבור עם הילדים והמשפחות הוא חיבור מיוחד במינו. אני עוברת איתם ימים קשים ומורכבים ונוצרת קירבה מאד גדולה.

הילדים נכנסו לי ללב ואני מוצאת עצמי לא מעט חושבת עליהם גם בסיום יום העבודה. נקשרתי לילדים עד כדי כך שביום חתונתי כשעמדתי מתחת לחופה מצאתי את עצמי מתפללת למענם ומשננת את שמות הילדים במחלקה עם בקשה להחלמתם.

ללא ספק עבודה במקום כזה מגמדת את כל מה שמסביב. פתאום הכל נכנס לפרופורציות. כל מה שאתה רוצה לעשות כשאתה חוזר הביתה זה לחבק את היקרים לך ולהודות בכל בוקר מחדש שכולם בריאים ושלמים.

העבודה במחלקה היא עבודה מאד מגוונת: תמיכה במשפחות, איתור צרכים, גיוס מתנדבים ותרומות, ארגון פעילויות וימי כיף ועוד.

כשאני מסתובבת במחלקה ובאשפוז יום לפעמים אני מרגישה כמו סנטה קלאוס- תמיד עם איזו שקית של הפתעות תמיד עם חיוך מנסה לשמח, לעודד ולחזק.

הכי מרגש זה לגלות הפנים היפות של מדינת ישראל. כל כך הרבה אנשים טובים באמצע הדרך. אנשים תורמים והרבה מהם בסתר ומתגייסים עם המון אהבה ונתינה וזה מאד מחמם את הלב.

אני מאד מודה על הזכות לעבוד בעמותה שמאפשרת לי לתת מעצמי עוד ועוד, ממלאת אותי בסיפוק עצום ומאתגרת אותי בכל יום מחדש.