אני מגיעה בבוקר לישיבת הצוות הרפואי המחלקתי. לאחר סקירת הצוות הרפואי על מצב החולים אני מעדכנת על פעילות העמותה בשבוע שחלף, ועל צפי הפעילות בשבוע השוטף כגון עזרה למשפחות, טיולים, ימי כיף, פעילות מתנדבים וכדומה. לישיבת צוות אני מביאה כיבוד המתקבל בתרומה מדי שבוע, ומחולק במחלקה ובאשפוז יום.

אני נפגשת עם העובדות הסוציאליות שעמן אני דנה בצרכי המשפחות והילדים החולים. לאחר ישיבת הצוות ופגישה עם העובדות הסוציאליות אני מתפנה לשיחות עם ההורים והילדים שמגיעים למחלקה ולאשפוז יום. בעזרת מתנדבים מתקיימות מדי פעם פעילויות שונות כמו: יצירה, בישול, רפלקסולוגיה, וכדומה, בשיתוף הילדים והורים. באופן קבוע אני מחלקת הפתעות לילדים שעוברים בדיקות ומעקבים באשפוז יום ובמחלקה, ובנוסף משוחחת באופן קבוע עם המתנדבים. בהמשך היום אני מבקרת בחדרים, בודקת אם למישהו יש צרכים מסוימים, מחלקת מתנות, ומקשיבה למשפחות. אחת לשבוע אני מחלקת פיצות ופלאפלים.

בשעות אחר הצהרים מתקיימות פעילויות לילדים, כגון: יצירה, משחקי קופסה והקראת סיפורים, ולהורים מוצעים טיפולי פנים ועוד. אני מספקת את כל הציוד שנדרש לפעילות, מתכננת פעילויות, פונה לגורמים בבקשה לתרומת כרטיסים למופעים שונים, ומעדכנת את המתנדבים. יש לנו מתנדבים שמקיימים חונכות אישית בבית הילדים, החונכים עוזרים לילדים בלימודים אך גם משחקים עמם.